Терміни та визначення

Клієнт - фізична особа, яка здійснює замовлення і купує Товари, представлені через сайт ТОВ «OLDCOM», для задоволення своїх побутових потреб.

Використання персональних даних - будь-яка дія або сукупність дій, пов'язаних із збиранням, накопиченням, реєстрацією, зберіганням, зміною, адаптацією, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею, розповсюдженням), знеособлення, знищенням персональних даних Клієнта.

Комісіонер - ТОВ «OLDCOM», юридична особа, заснована відповідно до законодавства України,  зареєстрована за місцезнаходженням: 09100, Київська область м Біла Церква, вул. Матросова 48а.

Сайт – сайт ТОВ «OLDCOM».

Аккаунт (або Особистий кабінет, або Мій кабінет) - особистий кабінет Клієнта або його обліковий запис, де зберігається інформація про Клієнта, що включає логін (e-mail Клієнта), пароль, П.І.Б., контактний телефон та адресу Клієнта, інформацію про статус Замовлень, про наявність бонусів, ваучерів і т.д.

OLDCOM – інтернет-магазин, який обслуговується компанією ТОВ «OLDCOM».

Товар – матеріальний об'єкт, виставлений для продажу на Сайті.

Персональні дані – інформація, що відноситься до певного конкретного Клієнта, яка була внесена ним при реєстрації на Сайті, і яка дозволяє ідентифікувати цього Клієнта.

Замовлення - належним чином оформлений і розміщений на Сайті запит Клієнта, на покупку і доставку обраного на Сайті Товару за вказаною Клієнтом адресою.

Для кращого взаєморозуміння між ТОВ «OLDCOM» і його Клієнтами, для захисту їх персональних даних та іншої інформації про них, яка може стати відома третім особам при придбанні товарів через всесвітню мережу Інтернет, для захисту цих даних і збереження від посягання, «OLDCOM» дає можливість Клієнтам ознайомитися з Правилами конфіденційності ТОВ «OLDCOM».

Правила конфіденційності пояснюють, які персональні дані ми збираємо, описують мету збору персональних даних, мету передачі персональних даних ТОВ «OLDCOM» і цілі обробки таких персональних даних.

Loading...