Про нас

Інтернет-магазин Oldcom.com.ua - є офіційним представництвом молдавського виробника торгової марки OLDCOM ™ в Україні з 2010 року. На даному етапі ми - одна з активно і успішно розвиваючих компаній. Основним напрямком діяльності нашої компанії є оптова та роздрібна торгівля жіночого, чоловічого та дитячого взуття. Продукти, в які ми вкладаємо нашу любов, час та ідеї, діляться на три категорії:

  1. Взуття з ПВХ (полівінілхлорид). ПВХ імпортується з країн ЄС і не містить цинку;
  2. Взуття з ЕВА (етилен вініл ацетат);
  3. Взуття з текстильним верхом і гумовою підошвою.

Наше гасло «абсолютно практично», і ми вкладаємо цю ідею в усі наші продукти. Ми намагаємося зробити все, що в наших силах, щоб забезпечити Вас комфортним і якісним взуттям.

 

У нашому розпорядженні є склади, де працюють найвідповідальніші, доброзичливі і веселі співробітники. За консультацією Ви можете звернутися в офіс, наші менеджери завжди раді допомогти зробити Вам правильний вибір!

Ми відкриті для довгострокового співробітництва з нашими партнерами, і готові запропонувати гнучку систему знижок.

 

OLDCOM - це:
- доступні ціни;
- відмінна якість;
- своєчасна доставка в усі регіони України;
- широкий асортимент товарів;
- інтерактивність (спілкування з покупцем, надання консультацій)
- доброзичливий і чуйний колектив.

 

OLDCOM - це якість, перевірена роками! Наш стиль - це поєднання практичності, зручності, моди і комфорту. Яскравий дизайн і використання сучасних матеріалів відповідає актуальним тенденціям світової моди. Наша цільова аудиторія - люди, які ведуть активний спосіб життя, бажають виглядати модно і піклуються про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. Наші покупці цінують нас за надійну та якісну продукцію і прекрасне обслуговування!

Loading...