Як заробляти, не виходячи з дому? - Співпраця з Oldcom

Як заробляти, не виходячи з дому? - Співпраця з Oldcom

Пандемія COVID-19 поставила перед людьми серйозні виклики. До нових умов змушені пристосовуватись всі. Велика частина підприємців закривають чи змінюють діяльність свого бізнесу. Багато людей втратили роботу.

Криза — це не лише складний період, але й можливість змінити життя. Почніть новий онлайн-бізнес з інтернет-магазином Олдком. Ми запрошуємо купити взуття оптом на вигідних умовах. Ця товарна група користується стабільним попитом.

Олдком — торговий дім бренду OLDCOM в Україні. Молдавська компанія виробляє зручне та якісне взуття і пропонує свою продукцію за вигідними цінами. Ви зможете закуповувати її вироби на сайті oldcom.ua/product-catalog/


Дропшиппінг взуття OLDCOM: старт успішного бізнесу без ризиків

Не відмовляйтеся від шансу розпочати підприємницьку діяльність через відсутність стартового капіталу. Дропшиппінг взуття — це можливість створити бізнес із нуля без капіталовкладень та ризиків. Багато новачків вже випробували цей формат на практиці та заробляють на онлайн-торгівлі різними товарами.

Як продавати взуття дропшиппінг? Потрібно лише створити сторінку в соціальних мережах і укласти договір з торговим домом Олдком. Співпраця здійснюється за простою схемою:

Публікуйте фотографії та описи товарів з сайту постачальника на своєму онлайн-ресурсі (сайт, сторінка в соціальних мережах), шукайте клієнтів і збирайте замовлення.

Покупці отримують взуття дропшиппінг в Україні за роздрібною ціною. Ваш заробіток складає 15-25% від вартості. Відсоток залежить від обсягу продажів.

Не потрібно вкладати власні кошти в придбання товарів. Взуття відразу оплачують ваші клієнти.

Різниця між оптовою і роздрібною вартістю надходить на вашу банківську карту після оплати покупцем товару.

Не потрібно витрачати час на отримання та відправлення товарів своїм клієнтам. Оформляючи замовлення, вкажіть адресу покупця. Магазин взуття Олдком відправить товар зі складу напряму вашим клієнтам.

Скористайтеся цією можливістю. Дропшиппінг взуття в Україні — це прибутковий спосіб заробітку в режимі онлайн. Потрібні лише доступ до інтернету, комп'ютер чи смартфон і бажання досягти успіху.


Інтернет магазин взуття Олдком: вигідні умови співпраці в форматі дропшиппінг

Продукція OLDCOM користується високим попитом. Всі вироби мають сертифікати, що підтверджують відповідність стандартам ЄС. Інтернет магазин взуття Олдком пропонує продукцію торгової марки за вигідними роздрібними цінами.

Виробник використовує якісні матеріали та сучасні технології пошиву. Це комфорте і практичне взуття для повсякденного та базового гардеробу. Такі найменування та фасони користуються постійним попитом. Асортимент OLDCOM охоплює потреби широкої цільової аудиторії. Ви отримаєте можливість пропонувати якісне дитяче, чоловіче та жіноче взуття дропшиппінг на всі сезони.

Партнери компанії отримують комплексну підтримку:

допомога менеджерів магазину;

повний обсяг інформації про товари;

гарантія якості;

швидке доставлення замовлень клієнтам.

Компанія користується бездоганною репутацією, отримує багато позитивних відгуків від підприємців як надійний постачальник. Якісне та дешеве взуття дропшиппінг — сприятлива базова умова для створення успішного бізнесу без ризиків. Співпраця з Олдком забезпечує комплексні переваги для підприємців та людей, що шукають додатковий спосіб заробітку.


Коментарів: 0

Написати коментар

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Loading...