Чи можна прати тапочки у пральній машині?

Чи можна прати тапочки у пральній машині?

Кімнатні тапочки вимагають ще більшого догляду, ніж вуличне взуття. Щоб позбавити їх плям, бруду, слідів поту, рекомендується використання пральної машини. Але важливо пам'ятати, що проведення даної процедури дозволяється тільки в тому випадку, коли домашні тапочки якісні. Інакше людина ризикує порушити роботу пральної машини. У дешевих виробів можуть випасти шматочки картону, нитки, елементи декору, залишитися в баку або забити помпу, зливний патрубок. Щоб уникнути цього, рекомендується купити домашні капці, які випускає виробник взуття Oldcom. У каталозі представлені лише якісні товари. Для їхнього пошиття використовуються сертифіковані матеріали. Вони не піддаються зносу та деформації. Навіть після багаторазового прання вироби не втрачають своїх властивостей та привабливості. Але важливо пам'ятати, що навіть надійні домашні капці потрібно прати та сушити за певних умов.


Як прати кімнатні тапочки: корисні поради від магазину Олдком!

Дуже важливу роль відіграє не лише процес, а й підготовка до прання. Щоб тапочки для дому не зіпсувалися, а пральна машина не вийшла з ладу, рекомендується знати такі нюанси:

■ Елементи декору у вигляді заклепок, блискавок, липучок повинні бути застебнуті та знаходитись на своїх місцях.

■ Щоб уникнути засмічення пральної машини, попередньо потрібно очистити домашнє взуття від налиплого до підошви бруду.

■ Рекомендується оглянути вироби на наявність дефектів. Ніяких ниток, що стирчать, і відірваних елементів не повинно бути.

■ Перед тим, як прати кімнатні капці, рекомендується помістити їх у спеціальний мішок. Якщо такого немає, тоді дуже доречно використовувати стару наволочку.

Наступний етап – безпосередньо прання. Після підготовки домашні тапочки можна поміщати в пральну машину. Інтернет-магазин взуття Олдком рекомендує виконати такі маніпуляції:

Кімнатні тапочки

■ Залити миючий засіб. Краще використовувати гелі, ніж порошки. Справа в тому, що пральні порошки можуть залишати на поверхні розводи. Гелі, у свою чергу, ефективно очищають взуття та легко змиваються.

■ Вибрати один із режимів: “Делікатне прання”, “Взуття”, “Ручне прання”. Рекомендується надавати перевагу режиму "Взуття".

■ При необхідності вказати температуру. Вона не повинна перевищувати 40℃. Ідеально підходить показник 30℃.

■ Вимкнути віджимання. Це потрібно для того, щоб тапочки не піддавалися вібраціям та деформації надалі.

Про те, як прати домашні капці, вже відомо. Але чи всі вироби можна відправляти в пральну машину? Від прання надто дешевого взуття варто відмовитись. З обережністю потрібно ставитися до тапочок з елементами декору і нитками, що стирчать. Зношені вироби прати також не рекомендується, оскільки вони можуть розвалитися.


Як зробити так, щоб кімнатні тапочки висохли?

Домашнє взуття вже чисте, але його необхідно правильно висушити (оскільки віджим не використовувався). Сайт oldcom.ua рекомендує дотримуватись наступних правил:

■ щоб запобігти деформації, в теплі тапочки для дому слід помістити папір (він швидко та ефективно вбирає вологу);

■ від використання експрес-методів (сушіння феном, розташування взуття біля опалювальних приладів) варто відмовитись;

■ розміщувати капці рекомендується в теплому і добре провітрюваному приміщенні або на вулиці (якщо погодні умови дозволяють).

Щоб домашнє взуття служило довго, недостатньо купити кімнатні капці, які мають чудову якість. Навіть надійні вироби при неправильному пранні та сушінні деформуються, втрачають привабливість. Щоб вони радували людей довгий час, необхідно вміти здійснювати правильний догляд за ними!


Коментарів: 0

Написати коментар

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Loading...