Перелік персональних даних Клієнта, які використовуються ТОВ «OLDCOM» для задоволення потреб Клієнтів

ТОВ «OLDCOM» може збирати, зберігати і використовувати такі персональні дані Клієнта:

·         ім'я (прізвище, ім'я, по батькові);

·         адреса електронної пошти (e-mail);

·         номер мобільного телефону;

·         адрес доставки, поштовий індекс;

·         дата народження;

·         покупки і товари - історія та деталі Замовлення.

Клієнт погоджується з тим, що ТОВ «OLDCOM» може використовувати персональні дані Клієнта для:

·         надання послуг і Клієнтської підтримки за запитом Клієнта;

·         поліпшення власних послуг, змісту сайту та реклами;

·         створення, обробка і використання баз персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р .;

·         повідомлення Клієнтів про послуги, новини і рекламні пропозиції ТОВ «OLDCOM» шляхом відправки SMS, електронних повідомлень, MMS, повідомлень, поштових відправлень і т.д. в разі підписки Клієнта на розсилку від конкретного магазину OOO «OLDCOM».

Яким чином використовуються персональні дані клієнтів ТОВ «OLDCOM»

Завдяки персональним даним, отриманих від Клієнтів, ТОВ «OLDCOM» має можливість удосконалити та покращити як якість надання послуг нашим клієнтам, так і удосконалити систему захисту персональних даних наших клієнтів від посягань третіх осіб.

Клієнт має можливість здійснити покупку без проходження процедури реєстрації на Сайті, заповнивши анкету і підтвердивши свою згоду на використання персональної інформації на сторінці швидкого замовлення шляхом проставлення відмітки в полі «Я згоден на використання моїх персональних даних ТОВ« OLDCOM », Новою поштою та / або іншою службою кур'єрської доставки і / або партнером ТОВ «OLDCOM» для виконання мого замовлення ».

Зареєструвавшись на Сайті, діючи добровільно, законно, свідомо, маючи всі необхідні права та повноваження, виступаючи суб'єктом персональних даних та, виходячи з вимог чинного законодавства України в сфері захисту персональних даних, Клієнт натисканням відповідного поля (або проставлення знака в діалоговому полі типу checkbox) погоджується з Правилами конфіденційності і дає свою згоду на використання своїх даних ТОВ «OLDCOM» в поле «Я згоден з оновленими Правилами конфіденційності ТОВ« OLDCOM ».

У разі відмови Клієнта від згоди на використання своїх персональних даних ТОВ «OLDCOM» і від згоди на передачу персональних даних ТОВ «OLDCOM» відмовляє в реєстрації такого Клієнта і процес реєстрації припиняється.

Клієнти, які були зареєстровані раніше, повинні бути повідомлені про зміну політики конфіденційності ТОВ «OLDCOM» шляхом надсилання електронного повідомлення про зміну таких правил на їх електронну адресу, вказану в акаунті Клієнта.

Погоджуючись з умовами використання Сайту, Клієнт надає ТОВ «OLDCOM» згоду на використання персональних даних, в тому числі і за межами України, а також згоду на передачу персональних даних партнерам ТОВ «OLDCOM», виключно відповідно до цілей, зазначених в цих Правилах. Отримавши таку згоду від Клієнта, ТОВ «OLDCOM» має право передавати персональні дані осіб, які беруть участь у виконанні замовлення Клієнта (Нова пошта, служба кур'єрської доставки), а також партнеру ТОВ «OLDCOM», який виконує замовлення Клієнта.

Крім того, передача персональних даних третім особам також допускається в наступних випадках:

·         при необхідності передачі персональних даних з метою виконання замовлення або запиту Клієнта;

·         за обґрунтованими запитами державних органів, що мають право подавати заявки та отримувати такі дані;

·         в разі необхідності захисту права власності або безпеки ТОВ «OLDCOM», наших клієнтів або суспільства в цілому, як це передбачено чинним законодавством України.

Захист персональних даних Клієнтів

ТОВ «OLDCOM» робить все можливе для здійснення захисту персональних даних Клієнтів, які були надані Клієнтами для здійснення замовлень на Сайті, зокрема:

·         обмежує доступ третіх осіб і працівників ТОВ «OLDCOM», які не мають спеціального доступу до персональних даних Клієнтів ТОВ «OLDCOM», і укладає з останніми договори, які зобов'язують їх не розголошувати персональні дані, а за розголошення передбачають сувору відповідальність та штрафні санкції;

·         постійно працює над удосконаленням способів збору, зберігання, захисту та обробки персональних даних Клієнтів ТОВ «OLDCOM».

ТОВ «OLDCOM» повідомляє Клієнта, що не бере на себе зобов'язання забезпечити захист персональних даних від несанкціонованого доступу третіх осіб у випадках порушень в роботі Сайту, не пов'язаних з діяльністю адміністрації Сайту, технічних несправностей, що не залежать від ТОВ «OLDCOM», вірусів , атак хакерів і інших форс-мажорних обставин. Клієнт погоджується з цим і зобов'язується не пред'являти претензій у разі, якщо відповідно до перерахованих причинами його персональні дані стануть відомі третім особам.

Метою обробки персональних даних Клієнтів є необхідність ідентифікації Клієнта при використанні ним Сайту, обробки замовлень на придбання товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про історію покупок, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність ТОВ «OLDCOM», а також кращого розуміння потреби споживачів, поліпшення якості товарів і послуг, що надаються ТОВ «OLDCOM» Клієнтам і споживачам.

ТОВ «OLDCOM» вживає всіх необхідних заходів для захисту персональних даних Клієнта відповідно до чинного законодавства в сфері захисту персональних даних.

Зміна та видалення персональних даних

При зміні персональних даних Клієнта (наприклад, мобільного телефону, електронної адреси або адреси доставки), а також, якщо Клієнт більше не бажає користуватися послугами Сайту, ми надаємо можливість змінювати або видаляти / деактивації даних шляхом редагування персональних даних або вибору опції «Видалити профіль» в розділі «Мій аккаунт», підрозділ «Мої дані».

При цьому ТОВ «OLDCOM» залишає за собою право використовувати персональні дані Клієнта з метою, для якої ця інформація була зібрана, після деактивації даних протягом терміну, необхідного для завершення надання послуг (повернення грошей, гарантійні зобов'язання, відповіді на запити Клієнтів).

ТОВ «OLDCOM» також надає зареєстрованим Клієнтам право відмовитися від отримання будь-яких рекламних матеріалів щодо товарів і послуг, які реалізуються або надаються через ТОВ «OLDCOM» і його партнерів. Це можна зробити, зайшовши на аккаунт Клієнта в розділі «Мій аккаунт», підрозділ «Мої дані» і натиснувши кнопку «Редагувати», а потім зняти позначку в полях: «Я згоден отримувати новини ТОВ« OLDCOM »на свій e-mail» і «Я згоден отримувати новини партнерів ТОВ« OLDCOM »на свій e-mail».